NLP ACADEMY

T: +420 724 256 055 | M: info@systemika-nlp.cz

Centrum Systemiky NLP Neuro-lingvistické programování - Certifikované studium
Koučování, systemické přístupy, Ericksonský přístup - hypnóza a sugesce
ITA Neuro-Linguistic Programming Certified member

Představení kurzů NLP Academy

NLP Premier Practitioner

NLP Premier Practitioner je určen pro všechny zájemce o ucelené vzdělání v Neuro-lingvistickém programování. Výcvik se skládá ze dvou částí: klasického NLP a New Code NLP. Po jeho absolvování budete umět použít NLP jak sami na sobě, tak na druhý při koučování, terapii, a také ho účinně a efektivně použít ve firemním prostředí, při prezentaci či sebeprezentaci. Navíc získáte 2 mezinárodní certifikáty (NLP Practitioner a NLP New Code Practitioner) vydané ve Velké Británii a podepsané spoluzakladatelem NLP Johnem Grinderem, Carmen Bostic St. Claire a Michael Carrollem.

NLP Practitioner ON-LINE

NLP Practitioner ON-LINE patří mezi mezinárodně certifikované výcviky Neuro-lingvistického programování, zahrnuje kompletní znalosti a dovednosti potřebné pro práci se sebou i s klienty a jeho absolbenti obdrží certifikát NLP Practitioner.

Výcvik je prováděn v on-line podobě přes Zoom videokonference. Vedení jednotlivých NLP technik je přizpůsobeno tak, aby je absolventi uměli realizovat jak sami na sebe, tak v osobních či on-line setkáních se svými klienty.

NLP New Code Practitioner

New Code NLP byl navržen tak, aby aktualizoval "Classic Code" a umožnil absolventům výcviku rychlou a jednoduchou aplikací NLP na sebe sama. Nové techniky a hry výrazně podporují změnu, která navíc nastává na několika úrovních. New Code NLP se neustále vyvíjí, v tomto kurzu získáte vždy nejnovější a nejaktuálnější postupy pro vytváření změn.

NLP Master Practitioner

Certifikovaný výcvik NLP Master Practitioner je jedním z nejkomplexnějších a nejobsáhlejších Master kurzů, které můžete na našem trhu najít. Kurz je mezinárodně certifikovaný a zahrnuje velké množství pokročilých tradičních technik Neuro-lingvistického programování, reálné NLP modelování a komplexní New Code NLP, což znamená pro účastníky opravdu vysokou kvalitu získaných znalostí a dovedností.

Pomůžeme vám rozvíjet své NLP dovednosti a stát se skutečným mistrem NLP!

Zaregistrujte se včas a získejte zajímavé slevy až 15% Jsme jediná certfikovaná autorita ITANLP
v Česku a na Slovensku.

Intenzivní výcvik systemického koučování